yorkshire x jazvecik - mozem ho nehat cez den von???

Axel | 12.02.2014

Ahoj...mam velky problem s mojim psikom..:( je to krizenec yorka a jazvecika,vek 4roky,cca8kg,psik. ked sme ho kupili byvali sme v byte, kde psik aj vyrastal. asi do 2,5 roka. Tu boli snim stale problemy pretoze nedokazal byt sam doma(v podstate rozhryzol vsetky kable..). Nasledne sme sa prestahovali do domu so zahradou, kde sme teraz. Tu zial ten isty problem, ponicil par veci, skoro stale zavija a co je najhorsie zacal vela a casto curat na rozne miesta..znicil nam uz gauc,bar,podlahu, a pod..
nie ze by bol nejaky demolacny typ, ale nedokaze byt sam a vela veci znicil tym ocikanim. Boli sme aj u veterinarky, ale pride mi to tak, ze mal z toho slusnu depku..vela sme u veterinarky v tejto oblasti nevyriesili...
Nakolko mame aj zahradu, mam jednoduchu (ale pre mna velmi narocnu) otazku, ci mozem aj takehoto maleho psika(male plemeno) nehat cez den vonku,cca 8hod! samozrejme by som mu urobil zateplenu budu s "macacimi dverami", pripadne cez zimu by mal aj nejaky sveter:))) aj ked to VOBEC momentlane nenosi...
PORADTE ako sa spravne rozhodnut, inac je tu potom asi len moznost dat psika prec, co by som asi neprezil:( ale zase nechcem si vyberat medzi psom a snubenicou, pretoze mi to hrozi..
psik by cez noc spal s nami v dome, ked sme doma, nerobi nic. toto rieseni so zahradou mi ostava ako posledne, ale bojim sa aby sa psikovi nieco nestalo, nedajboze najhorsie..von je zime.
dakujem,
t

Pridať nový príspevok