útulky

 

Prešov
(stránka a zdroj:www.priateliazvierat.sk) "Občianske združenie (OZ) Priatelia zvierat vzniklo 27.4.2006 ako reakcia na nedostatočnú a neefektívnu aktivitu vyvíjanú v rámci ochrany zvierat v Prešove. Zaoberá sa ochranou zvierat a zvieratami samotnými, má prevažne miestny charakter. Je členom Koalície za nekrvavé Vianoce a Medzinárodnej protikožušinovej koalície (International Anti-Fur Coalition). Spolupracuje s viacerými slovenskými a zahraničnými ochranárskymi organizáciami."
 
Nitra
(stránka a zdroj:www.utuloknr.estranky.cz/) "Pomôcť môže každý , kto má aspoň kúsok ľudskosti voči zvieratám vo svojom srdci!!!Pomôcť môžete aj tak že: pri nájdení zviratka ho buď zanesiete ho do utulku si ho necháte(adoptujete) si ho necháte a budete pre ňho hladať vhodný domov alebo napíšte útulku v NITRE (môžte pridať aj foto-úrýchľuje to hladanie)a oni sa mu budú snažiť nájsť nový a lepší domov.-Ďakujeme!:):):)Aj za naších 4-nohých miláčikov."
 
Trnava
(stránka a zdroj:www.trnava.utulok.sk) "Združenie na ochranu zvierat ZOZ, založené v roku 2001, je neziskové, apolitické, dobrovoľné zoskupenie ľudí sympatizujúcich s názorom práva na život bez krutosti všetkých živých tvorov. Prevádzkujeme útulok pre opustené, túlavé a týrané zvieratá na území mesta Trnava a aktívne vystupujeme za práva zvierat. "
 

 

Diskusná téma: útulky

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok